З кожним новим роком незалежності надії українців на те, що в країні можливий грандіозний економічний прорив, тануть, як сніг

І найстрашніше, що громадяни України зневірилися в цьому остаточно. Хоча є приклади, що яскраво демонструють протилежне. Які саме, розповів відомий юрист і блогер Михайло Шнайдер, опублікувавши відповідний пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Вчора один товариш заявив мені, що у нас вже просто немає шансів відродити економіку і підняти рівень життя. На що я привів йому кілька прикладів зі світової практики».

Першим у цьому списку йде Китайське економічне диво.

Популярные статьи сейчас

Рф открыла "ящик Пандоры" после сбития американского дрона над Черным морем: к чему может привести инцидент

Украина поразила одну из составляющих ядерной триады РФ: «Процесс идет в верном направлении»

ВСУ сделали легендарные "Леопарды" еще лучше и опаснее: "И это только начало"

Погиб на глазах товарища: новое несчастье произошло на Киевщине

Тело нашли в комнате: новое жуткое убийство всколыхнуло Киев

Показать еще

«З 1978 року Китай почав стрімко розвиватися. І з убогої і голодної країни до 2018 року Китай перетворився в одну з найсильніших держав на планеті», — зазначає Шнайдер.

Далі — грандіозний ривок Польщі.

«З 1989 року на той час бідна Польща пішла по шляху кардинальних реформ. І в 2018 році, є однією з найуспішніших і динамічних держав Європи», — продовжує автор.

Ну і третя позиція — Сінгапурське економічне диво.

Известный астролог рассказал, кто станет президентом Украины: «Это точно»

«У 1965 році Сінгапур був депресивним містом-державою. А в 2018 році Сінгапур є світовим фінансовим центром. Однією з найбільш розвинених держав на землі. І цей список можна продовжувати дуже довго», — підкреслив топікстартер.

экономическое чудо, Сингапур

Він констатує: за 27 років незалежності наша країна так і не потрапила в цей список. Більш того, вона міцно облаштувался серед держав четвертого світу.

«Чому так сталося? Де ми припустилися помилки? Відповідь на ці питання дуже а. І вона – в ілюстрації цієї публікації. Ми припустилися не однієї, а цілих п’ятиь помилок», — пише Шнайдер, розмістивши фото всіх українських президентів, починаючи з Леоніда Кравчука.

Він висловив надію, що шості вибори не приведуть до аналогічної помилки і таки дозволять Україні показати світові своє економічне диво.

Нагадаємо, скільки українців змінили місце голосування на виборах: число різко зросло.

Politeka повідомляла про роботу в Чехії: які привілеї отримають українці

Також Politeka писала, що українці знайшли заміну Польщі, названо країни: більше платять і кращі вакансії